Siyasilerle selfie çekiliyor

Devlet adamı ve sporcular ile birlikte çektiği selfielerle fenomen olan 18 yaşındaki Yasin Selim, selfie serüvenini anlattı. Akyazı Anadolu İmam Hatip Lisesi mezunu Yasin Selim her fırsatta gittiği kongre ve gezilerde neredeyse tüm partili üst düzey yöneticilerle tanışarak fotoğraf çekildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yanı sıra Başbakan Binali Yıldırım, dönemin başbakanı Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı sözcüsü İbrahim Kalın, MİT Müsteşarı Hakan Fidan, gazeteci ve birçok siyasiyle fotoğraflarını paylaştığı sosyal medya hesabı büyük ilgi gören Yasin Selim, “Recep Tayyip Erdoğan’ın sevdalılarındanım. 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine doğru, yılmadan aynı kararlılıkta bu kutlu sancağı taşıyacağız. Herkes sosyal medyada paylaştığım fotoğrafların montaj olduğunu düşünüyor, hiç birisi montaj değil. Hepsini çeşitli programlarda fırsatını kollayarak çekildim. Her birinin çok güzel anı ve hikayeleri var. Cumhurbaşkanımız ile olanı ise bambaşka. Şahsı ile aynı karede yer alıp bulunduğu ortamda bulunmak gerçekten çok güzel bir duygu. Allah tüm isteyen kardeşlerime dostlarıma nasip eylesin” dedi.

Bir önceki yazımız olan Denizde kaybolan gencin cesedi karaya vurdu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir