Selçuk İnan’dan taraftara destek çağrısı

Galatasaray, Pazar günü Türk Telekom Arena’da oynayacağı Fenerbahçe maçı öncesi kenetlendi.Kaptan Selçuk İnan yaptığı açıklamada, Fenerbahçe maçının öneminin tüm takım olarak bilincindeyiz. Başkanımızın kulüp sorunlarıyla büyük mücadele verdiğinin de farkındayız. Bu maçı kazanarak Avrupa Kupası iddiamızı da sürdürmek amacındayız. Tek isteğim, taraftarımızın maçta bizi yalnız bırakmayıp, sonuna kadar desteklemesidir diye konuştu.
Dursun Özbek, Florya Metin Oktay Tesisleri’nde futbolculara mangal partisi düzenledi. Mangal partisi son derece keyifli ve coşkulu bir ortamda gerçekleşirken, başkan Dursun Özbek futbolculara yaptığı kısa konuşmada, Bana son derece pozitif enerji verdiniz. İstekli ve arzulu oluşunuz beni son derece mutlu etti. İnşallah Fenerbahçe maçını kazanacaksınız ve hepimizi sevindiriceksiniz dedi.Başkan Özbek, yaptığı bu kısa konuşmanın ardından tüm futbolcuları yanına çağırarak, galibiyet sözü aldı ve futbolcularla birlikte el ele tutuşarak, Cim bom bom diye tezahurat yaptı. Başkan Özbek’in sıcak yaklaşımı tüm futbolcuları memnun etti.

Bir önceki yazımız olan Ali Şen: Derbinin favorisi Fenerbahçe başlıklı makalemizde Ali Şen: Derbinin favorisi Fenerbahçe, en son haber ve haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir